>
>

Nawigacje GPS oraz Mapy GPS

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na problemy z uruchomieniem i działaniem nawigacji GPS


Autor: pinkey
Ostatnio pisał: pinkey
Tak jak w temacie, punkty, ikonę oraz dźwięk wgrałem poprzez MioMore Desktop 7.50. Dźwięk  wgrałem w formacie WAV, próbowałem również na pliku dźwiękowym zajmującym jedynie kilka kB, lub też z nazwa mająca jedynie kilka liter bez spacji. Nic nie zadziałało. Gdy zbliżam się do punku, pokazuje się na navi alert wizualny, lecz brak dźwiękowego.

Brak alertu dźwiękowego przy niestandardowych POI w Mio Spirit 685

Ostatnia odpowiedź:
Plik przerabiałem programem AoA Audio Extractor. Ustawienia dla ...
Autor: pablotur2
Ostatnio pisał: gsmphone
Mam nawigacje Mio Spirit 690LM. Nie mam takiego folderu jak w instrukcji.

Jak dodac punkty POi?

Ostatnia odpowiedź:
No a jaką masz mapę w tym Mio?...
Autor:
witam
pobrałem pliki z POI w formacie ASC i próbowałem je konwertować na CSV (aplikacja POIConverter)
niestety po zaczytaniu prze MioMore Desktop punkty POI w nawigacji błednie wyświetlają ogonki (ąęść itp). czyżby jakiś problem ze stroną kodową ? czy ktoś z użytkowników spotkał się z czymś takim i sobie jakoś poradził ? będę wdzięczny za każde info

BM

POI dla MioSpirit 480 - brak polskich znaków

Ostatnia odpowiedź:
dla zainteresowanych strona kodowa dla pliku CSV to ...
Autor: endriulodz
Ostatnio pisał: gsmphone
Witam,
bardzo proszę o pomoc w intalacji POI na Mio-Sprit 685 na kompie mam Win7 oraz program do obsługi Mio - MioMore Desktop 7.50
1. na stronie dostępne są trzy pliki (co one oznaczaj) tj.
- ASC
- TXT
- CSV
który plik należ ściągnąć - wszystkie trzy ?
przy ściąganiu

Mio - Spirit 685 krok po kroku dla "opornych" :)

Ostatnia odpowiedź:
No ale jaką masz mapę wgraną?...
Autor:
Witam,jak wgrać poprawnie poi-e aby nawigacja [mapa na ekranie] się nie wieszała?Próbowałem z jednym pkt.poi aby sprawdzić działanie dźwięku mojego wkleiłem go do folderu sound w program files urządzenia a w drugie miejsce do folderu navman/pois.Ostrzegało dźwiękowo i wizualnie na tym jednym pkt.poi.Potem dograłem przerobione poi-e programem poi converter 1.1.7 i navi się zaczęło wieszać.Poradzicie coś?Może coś źle robię?Spróbuję dograć cztery poi-e fotoradarów dedykowanych pod miospirit 480[.csv]-fotoradary stacj.przen.suszarki,radiowozy-dedykowane ze stronki poipoint.Szczerze to chyba tylko te cztery poi-e są na naszej stronce dedykowane dla mio w formacie .csv a przydało by się moi drodzy więcej.Dla mnie laika to już ręce opadają,bo nie wiem co źle robię w tej kwestii.

POI dla MioSpirit480

Ostatnia odpowiedź:
Utworzono: 2012/10/25 09:06:16 Sorry,że dubluje...
Autor:
Witam,czy mogę w innych kategoriach zamiast pliczku .csv dla MIO[.csv] zastosować pliczek .csv od innego urządzenia np.Garmin,iGO,NAVMAN,Route66?Dla MIO to tylko dedykowane fotoradary sa innych to nie uświadczyłem.

POI-e

Ostatnia odpowiedź:
Sorry,że dubluje odpowiedzi ale muszę wyjaśnić:-rozmawiałem ...
Autor:
Ostatnio pisał: arczi048
Witam.Wgrałem .CSV puntky poi i mam problem z alertem dźwiękowym w fotoradarach.Pobrany w .wav i nie alarmuje,wizualny działa.Proszę o pomoc i pytanie kolejne jakim programem wgrywać POI-e?

POI w Mio Spirit

Ostatnia odpowiedź:
witam, czy może wiadomo coś już więcej w kwestii braku alerto...
Autor: Wanowskij
Mam pytanie odnosnie tego czy automatycznie bedzie mi pokazywac fotoradary.
Zrobilem w ten sposob - sciagnalem fotoradar przenosny csv, oraz dzwiek i obrazek. Dzwiek z mp3 przerobilem w format wav, nastepnie odtworzylem program mio more desktop, podlaczylem gps, wszedlem do wkladki niestandardowe punkty POI, - nowa kategoria - dodalem alert wizualny i alert dzwiekowy, dodalem plik csv. i nacisnalem dodaj do urzadzenia. To wszystko zostalo zapisane i teraz ja wchodzac w gps w menu- znajdz -interesujace punkty POI - w poblizu- wg typu widze ze jest punkt fotoradary wgrane. jak wlaczam go to mi pokazuje ile km do fotorodarow ot namniejszego i dalej, czyli wybierajac np. najblizszy proponuje mi jak mam do niego dojehac- czyli nawiguj ) Ale jak zrobic tak zeby niezaleznie gdzie bede jechal mi pokazywalo fotoradary automatycznie. Jezeli zle zrobilem to prosze o pomoc jak nalezy to przerobic. Dziekuje

Mio Map 685 - POI

Ostatnia odpowiedź:
Wanowskij a alertuje Ci poi na trasie dźwiękie...
Autor: antofima
Ostatnio pisał: Arturek
Witam
Chciałem wgrać sobie fotoradary ale się pogubiłem i proszę o pomoc. Mianowicie, chciałbym wgrać fotoradary stacjonarne, przenośne, kontrole drogowe tzw. suszarki itp. Pliki do ściągnięcia mają nazwę import.txt dla każdej z kategorii. Wkleja się go do katalogu SpeedCams na nawigacji. Jak wgrać wszystkie skoro każdy ma taką samą nazwę?
Przykład:
Jeśli wgram plik import.txt z kategorii stacjonarne to jak teraz wgrać fotoradary przenośne skoro plik ma taką samą nazwę?

MioMoov 500PL - POI

Ostatnia odpowiedź:
Witam 1. Robisz tak jak napisał kolega BLADY_01 2....
Autor: miedziol
Ostatnio pisał: miedziol
Witam
Czy ktoś z fachowców jest w stanie napisać mi dość łopatologicznie, które pliki z poipoint.pl muszę ściągnąć tak aby pasowały pod Mio Moov 200PL?? Czy jak ściągnę i wgram IGO8 (txt) to będzie ok dla Mio? I czy mam zmieniać nazwę sciągniętego pliku na import.txt i wgrywać na urządzenie do SpeedCam ?? Proszę o instrukcję a po

Jak i które radary do Mio Moov 200PL ??? Plis!!

Ostatnia odpowiedź:
Witam popełniłem "faux pas" - bo dopiero teraz zobaczył...